METABOND Old Spezial (do opotrebovaných motorov) 250ml

Kód: 341
Neohodnotené
Značka: Metabond
39 € 32,50 € bez DPH
Na sklade u dodávateľa dodanie do 3dní

Metabond Old Spezial je vývojom novej generácie, je najmodernejším zušľachťovačom kovových povrchov pre spalovacie motory, ktoré majú vysokú spotrebu oleja (cca. 1 liter/1000 km). Je vysoko viskózny, znižuje trenie a vylepšuje mazaciu schopnosť a má významný tesniaci účinok. Odporúča sa do opotrebovaných benzínových, dieselových a plynových motorov osobných a úžitkových vozidiel miešaný s olejom predpísanou kvalitou.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prvotným účinkom METABOND je chemické zušľachťovanie kovových povrchov, vďaka ktorému výrobok poskytuje ideálne podmienky pre olejový film, tým pádom sa opotrebovanie v motore zníži, ako aj náklady na údržbu. Vplyvom pridania k najmodernejším bezpopolovým zušľachťovačom kovu polykeramiku (nano rozmernú) a špeciálne zložky zlepšujúce mazanie, Metabond Old Spezial zvyšuje životnosť motorov a znižuje trecie straty o 60%. Viskozitu zvyšujúca zložka zníži spotrebu motorového oleja, zvyšuje kompresiu motora a drasticky znižuje emisie výfukových plynov.  

Metabond Old Spezial pomocou nanotechnológie je použiteľný aj v prípade super jemného a centrifugálneho olejového filtra.

Metabond Old Spezial aj v prípade extrémnych záťaží zabezpečí ideálne podmienky pre motorový olej. Toto uľahčuje vnútorné fungovanie motora, ako aj pohyb súčiastok, čo je spojené so zvyšovaním výkonu motora a/alebo znižovaním spotreby pohonných hmôt.

Jeho použitím sa hladina hluku ihneď badateľne zníži. Pri pravidelnom používaní pri opotrebovaných zariadení sa garantuje dvojnásobok zostávajúcej životnosti. Používanie Metabondu odstraňuje problémy pri studenom štarte a istý čas ochraňuje zariadenie pred problémami spôsobenými čiastočným nedostatkom oleja, ba aj v prípade straty celkového tlaku oleja.

Je miešateľný so všetkými syntetickými aj minerálnymi motorovými olejmi.

Oblasť použitia:

Výlučne do opotrebovaných benzínových, dieselových a plynových motorov osobných a úžitkových vozidiel, poľnohospodárskych a stavebných strojov.

Použitie: 

Obsah flakónu ohrejeme na radiátore alebo postavíme do teplej vody, aby bol v tekutom stave, potom dobre pretrepeme a 5%-nom pomere vlejeme k čerstvému už prevádzkovo teplému oleju, potom necháme pár (4-5) minút bežať zariadenie. Toto ošetrovanie opakujeme pri každej výmene oleja. Používanie Metabondu predpokladá použitie oleja s predpísanou kvalitou!

Dodatočné parametre

Kategória: Prípravky do olejov
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.29 kg

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.