METABOND H Plus zušľachťovač kovových povrchov (do hydraulických zariadení) 250ml

Kód: 344
Neohodnotené
Značka: Metabond
39 € 32,50 € bez DPH
Na sklade u dodávateľa dodanie do 3dní

Metabond H Plus je zušľachťovačom kovových povrchov pre hydraulické zariadenia, ktorý znižuje trenie a opotrebenie zariadení a vylepšuje ich mazaciu schopnosť. Odporúča sa do nových, použitých a už opotrebovaných hydraulických zariadení, miešaný s olejom predpísanou kvalitou. Počas krátkej doby používania vykazuje viditeľné výsledky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prvotným účinkom METABOND je chemické zušľachťovanie kovových povrchov, vďaka ktorému výrobok poskytuje ideálne podmienky pre olejový film, tým pádom sa opotrebovanie v zariadení zníži, ako aj náklady na údržbu. Vplyvom pridania k najmodernejším zušľachťovačom kovu špeciálne zložky zlepšujúce mazanie, Metabond H Plus zvyšuje životnosť motorov a znižuje trecie straty o 60%.   

Metabond H Plus okrem vlastnosti zušľachťovania kovových povrchov disponuje so zložkami zlepšujúce mazanie, ktoré boli vyvinuté špeciálne k hydraulickým systémom. Ďalej pri opotrebovaných, simeringom vybavených hydraulických systémoch sa zníži spotreba oleja, simeringy sa znova stanú pružnejšími a ich tesniaci vplyv sa vylepší.

Používanie Metabondu v hydraulických zariadeniach umožňuje vyššie tlaky a to bez vibrácie a aj hlučnosť sa badateľne zníži. Hladšie fungovanie a zníženie trenia sa najčastejšie prejaví v šetrení prevádzkových nákladoch a vyššej produktivite popri menšej spotrebe energie, menej času na údržbu a odstávky.    

Oblasť použitia:

V prvom rade je výhodné pre také dynamické hydraulické zariadenia a pohybujúce sa stroje, kde sú vysoké rýchlosti, vysoká záťaž a teplota. Jeho používanie je odporúčané aj u takých strojových nástrojov, hydraulických zariadení, ubíjacích strojov, kde sa používajú piestové alebo lopatkové čerpadlá. Je mimoriadne efektívny v oblasti robotovej techniky.    

Použitie: 

Obsah flakónu v 3-6%-nom pomere prilejeme k hydraulickému oleju. Používanie Metabondu predpokladá použitie oleja s predpísanou kvalitou! Pred aplikáciou treba pretrepať!

Upozornenie:

Pri špeciálnych hydraulických olejoch najprv spravme miešaciu skúšku!

Dodatočné parametre

Kategória: Prípravky do olejov
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.29 kg

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.