Mannol

20 položiek celkom
Hore
Ďalšie produkty

Prečo by mali byť Vašou ďaľšou voľbou produkty MANNOL ?

I. Kvalita pristupná všetkým

Už od roku 1993 sa nemecká spoločnosť SCT-Vertriebs GmbH drží svojej koncepcie neustáleho rozvoja a distribúcie kvalitných automobilových dielov a mazív ​​za veľmi prijateľné ceny. Realizácia takéhoto programu je možná vďaka nasledujúcimi faktorom:

  1. Vysoká úroveň automatizácie a modernizácia vlastnej výroby mazív a automobilových filtrov. Napríklad závod SCT-Lubricants vyrobil v roku 2014 viac ako 100 miliónov litrov oleja za pomoci 55 vlastných zamestnancov pri zachovaní minimálnych nákladov.
  2. Profesionálna logistika a oficiálny distribútor pomáhajú minimalizovať náklady na dopravu.
  3. Je to šikovný prístup k marketingovej politike. Chceme tým povedať, že nákupom produktov MANNOL a SCT-Germany nemusíte preplácať televízne alebo iné formy reklamy, ktoré často tvoria až 25% z výrobných nákladov

II. Inovatívne technológie

Výroba produktov založená na troch základných princípoch:

 

Suroviny najvyššej kvality
Pri výrobe sú použité len tie najlepšie základové suroviny (základné oleje s vysokým indexom viskozity, skupiny II, III, IV) a high-tech aditíva motorových olejov. Vďaka tomu MANNOL zaslúžene patrí do najvyššej kategórie olejov s vynikajúcim výkonom. Všetky oleje sú schválené medzinárodnými normami, API a ACEA a spĺňajú špecifikácie popredných výrobcov

  1. Moderné technické riešenia
    Firma má vlastné testovacie laboratórium, vybavené popredným zariadením pre úplné vykonávanie kontroly kvality v každom štádiu výroby podľa amerického ASTM. Vývoj formulácií mazív MANNOL je riadený v úzkej spolupráci s poprednými výrobcami aditív «Lubrizol», «Infineum» a «Afton». Preto sú moderné motorové oleje MANNOL určené pre náročné prostredie.
  2. Vysoká kvalita a nepretržitý dohľad
    Kvalita výrobkov je certifikovaná normou EN ISO 9001: 2008 (TÜV certificat) a je v súlade s najvyššími medzinárodnými normami. Všetky mazivá MANNOL prechádzajú prísnymi laboratórnymi testami a schváleniami najväčších automobilových výrobcov: Volvo, Volkswagen, Mercedes-Benz, Audi, Škoda, MTU, Deutz, Cummins, Wärtsilä, Caterpillar, Ford, Johndeere, MAN Truck, MAN Bus, atď.

v súčasnej dobe jeden z najmodernejších závodov v EU

veľkosť závodu 100 000m² ako 14 x futbalové ihrisko

30 000 000 l skladová kapacita

vlastné laboratórium

cez 300 rôznych certifikátov

vlastná produkcia obalov oleja, približne 3,6 mil. / 1 mesiac

11 plne automatických plniacich liniek

denná produkcia 350 ton

mesačný export 210 kamiónov a 42 železničných vagónov

skladová kapacita 10 000 paletových miest 35 000m²

zákazníci v 60krajinách sveta


Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.