BEP unikátna prísada do paliva

Kód: 296
Tip
1 hodnotenie
Značka: BEP
27 € –13 %
BEP tablety
27 € –13 % 23,40 € 19,50 € bez DPH
Skladom

BEP -Much Better Fuel unikátna prísada do paliva

 • Zníži Vašu spotrebu paliva až o 15 %.
 • Urýchľuje horenie a tým zvyšuje výkon  motoru.
 • Čistí motor od uhlíkových usadenín, chrání sviečky, vstrekovače i ventily.
 • Predlžuje životnosť motoru a výrazne znižuje emisné hodnoty.
 • Je vhodný do benzínu, nafty, LPG i ethanolu.
 • balenie obsahuje 10 tabliet

Detailné informácie

Podrobný popis

EKOLÓGIA

Vďaka používaniu aditíva BEP-Much Better Fuel znížite emisiie o min. 30%. Platí to pre benzínové, naftové či LPG motory. Zníženie emisií sa prejaví po použití BEP-Much Better Fuel min.10 po sebe nasledujúcich nádržiach pri osobnýchautách a 20 po sebe nasledujúcich nádržiach pri nákladných autách(nad 3,5t).

AKO SPOZNÁTE FUNKČNOSŤ

1.Preukazný dôkaz, že tablety skutočne fungujú, je jednoduché zmeranie emisií pred použitím BEP-Much Better Fuel a po použití.

2.Ďaľším dôkazom sú dokonalo čisté sviečky pokryté jemnou oranžovou ochrannou vrstvou.

3.Pri vstrekovacích tryskách sa čistia výstupné časti trysky a na uzatváracích sedlách trysiek sa nehromadia mechanické mikročastice.

4.Zníženie spotreby pri porovnateľnom použití vozidla až o 15%.

5.Viditeľný nárast pružnosti motora a hladší a tichší chod motora,ktoré pocítite väčšinou už po  tretej vyjazdenej nádrži. Čím dlhšie BEP Much Better Fuel používate, tým zreteľnejšie sú výsledky.

DOKONALE ČISTÝ MOTOR

Tablety BEP-Better MUch Fuel bezpečne a celkom revolučne čistia kopletne vnútornú časť motora, vrátane trysiek, ventilov a celej výfukovej cesty. Výrazne predlžujú funkčnosť filtrov pevných častíca odporúčajú sa pre ich dlhodobé udržanie vo vynikajúcej kondícii.Špeciálne zloženie tabliet BEP-Much Better Fuel pomaly pôsobí na všetkykarbónové usadeniny, ktoré sú v ceste a ktoré postupnými krokmibezpečne rozruší. Tie sa potom postupne a šetrne pomalým procesom uvoľňujú a bez zvyškov zhoria. Výsledkom je kompúletná očistná kúra všetkých dôležitých častí motora. Vaše vozidlo bude ako nové! Ušetríte tak finančné prostridky za servis! A pritom je to tak jednoduché...

JEDNODUCHÝ SPÔSOB AKO SA POSTARAŤ O VÁŠ MOTOR

A MAŤ AJ JAZDENÉ AUTO OPÄŤ AKO NOVÉ

- Úžasne jednoduchý spôsob, ako znížiť emisie, spotrebu paliva, dosiahnuť lepší výkon a ušetriť

- Vhodné pre BENZÍNOVÉ aj NAFTOVÉ motory, motory na ETANOL spolu s motormi na LPG

- Za vývoj účinnej látkyFerrocenu bola udelená Nobelova cena v roku 1973

- Vedecky zdokumentované účinky, viac než 2000 spráb

- Všetko overené v reálnej prevádzke na rôznych typoch vozidiel

- Pravideľné používanie BEP-Much Better Fuel predĺžiživotnosť motora o 40%

LEPŠÍ VÝKON MOTORA

BEP-Much Better Fuel s high-tech zložením je palivové aditívum najvyššej generácie, ktoré sa dokonalo a bez zvyškov rozpustív palive, ktoré ho dopraví do spaľovacích komôra skupín valcov. Jeden z troch zložiek nášho aditíva BEP, menovite Ferrocene, zaisťuje v spaľovacích komorách dokonalé prehorenie paliva a využitie paliva. Aditívum BEP-Much Fuel je navrhnuté tak, aby zaistilo efektívnejšie spaľovanie. VďakaBEP nedochádza k nedokonalému spaľovaniu, pretože všetko palivo zhorí v rámci expanzného cyklu v spaľovacích komorách, a to prináša akozvýšený výkon, tak aj zníženie emisií. Vďaka bavlníkovému oleju. ktorý navyše vytvorí klzký film, sa podstatne znižuje koeficient trenia a tým je zaistený hladší chod a zvýšenie výkonu motora. Budete úplne nadšení. Čím viac BEP-Much Better Fuel používate, tým väčší ucítite rozdiel vo výkone. Perfektné prehorenie paliva a čistý motor vám ukážu svoje.

SKÚSENOSTI NAŠICH SPOKOJNÝCH UŽÍVATEĽOV

-Lepší výkon a hladší chod motora

-Zníženú spotrebu

-Zníženie emisií a výfukových plynov

-Vyčistenie motora, zníženie klepania a hlučnosti motora

-Predĺženie životnosti motora, oleja, filtrov a sviečok

-Zníženie nákladov na údržbu a servis vozidla

-Úsporu paliva alebo väčšívdojazd na rovnaké množstvo paliva

 ÚSPORA PALIVA

Viete čo spraví riadiaca jednotka vášho vozidla, ak zaznamená kvalitnejšie palivo, respektíve palivo nasýtené BEP-Much Better Fuel? Začne menej dávkovať palivo do spaľovacích komôr motora, pretože palivo ďaleko kvalitnejšie zhorí a stačí ho menej k rovnakému výkonu. Motor je krásne premazávaný jednou z dvanástich špeciálnych prísad aditíva BEP, ktorá znižuje odpor mechanických častí.

Spoločne s perfektne vyčisteným motorom, ktorý postupne s používaním BEP dosiahnete, to má za následok zníženie spotreby paliva alebo ak chcete, predĺženie dojatdu vášho vozidla. Predĺženie dojazdu neznamená nič iného ako usporené finančné prostriedky za palivo. Na rovnakú nádrž teda ušetríte až 15% pohonných hmôt v závislosti na prevádzkových podmienkach.

TABLETY SA VÁM ZAPLATIA NA ÚSPORE PALIVA

 

ZLOŽENIE TABLETY BEP-Much Better Fuel:

 • Ferocén – účinná zložka (organokov) – Jeho úlohou je zaistiť rýchle a dokonalé prehorenie paliva v spaľovacích komorách. V priebehu tohto procesu sa vytvára oxid železitý, ktorý likviduje karbónové usadeniny. Tie postupne zhoria a na kovových častiach sa vytvára mikroskopická ochranná vrstva. Ferocén funguje vďaka spaľovacím teplotám, aj ako mazivo. V dôsledku toho sa znižuje koeficient trenia, je zaistený hladší chod motora a eliminuje sa tzv. „klepanie”. V roku 1973 dostali vedci Fischer a Wilkinson za výskum vlastností ferocénu Nobelovu cenu.
 • Bavlníkový olej – Lubritab (pro riadené uvolňovanie matrice)
 • Emulgátor – spojivo
  a ďalšie prísady podporujúce dokonalú rozpustnosť

 

Aplikácia: Tabletku vhoďte do nádrže a natankujte palivo. Dávkovanie do nafty, bionafty – 1 ks na 30-35 litrov (1:30-35). Dávkovanie do benzínu, etanolu, LPG – 1 ks na 40 litrov (1:40). 

Dodatočné parametre

Kategória: Aditíva do nafty
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.1 kg

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.